Studentská půjčka

Studium může být v dnešní době finančně poměrně vyčerpávající a náročné pro nejednoho studenta či studentku. Každý měsíc se musí potýkat s nájmem, nákupem učebnic, jídla, placením za dojíždění, například nákupem lístků na koncert, pracovních pomůcek jako je notebook, v mnoha případech i školné. To je jen nepatrný výčet toho, co vše si musí v dnešní době student pořídit. Pochopitelně, že jsou zde ještě rodiče, ale ne každý má to štěstí a může se 100% obrátit na své rodiče a jejich pomoc.

Jistě, na řadu mohou přijít i takzvané brigády pro studenty, ale ani ty mnohdy nestačí. Pro tuto příležitost jsme si pro Vás připravili speciální nabídku, a to studentskou půjčku. Bližší přehled těchto půjček, jejich výhody a nevýhody si zmíníme v následujících odstavcích, proto nepřestávejte číst.

Jak a kde hledat bližší informace

Nejprve si ale řekněme jakým způsobem hledat veškeré informace, týkající se výše zmíněné půjčky. Studentská půjčka, stejně tak jako mnoho dalších má poměrně slušnou základnu informací na internetu. A proto, pro všechny studenty bude nejvhodnější způsob pro získání bližších informací, využít tento moderní a efektivní nástroj. Nejen, že je to časově nenáročné, hlavně také i více méně bez finančních nákladů.

Kreditní karty pro studenty

Nyní si ale představme jednotlivé nabídky finančních institucí pro studenty. Poměrně dost známou a studenty vyhledávanou službou je, kreditní karta pro studenty. Prakticky se jedná o nejjednodušší způsob, jak si v dnešní době půjčit peníze. Tyto karty mohou studenti získat až s vyšším limitem. Nutno podotknout, že pro studenty prvních ročníků to je limit pouze v nižších částkách.

U těchto úvěrů jsou nastaveny i specificky jednotlivé splátky. Například lze splácet jedenkrát měsíčně 1/20 celkové částky, plus vyměřený úrok. Existují i jiné způsoby jak získat peníze od banky. Můžete si například založit účet u bankovní instituce, ale s tím, že budete schopni doložit potvrzení o studiu a Váš věk bude v rozmezí mezi 20 a 26 let. Pokud donesete potvrzení o absolvování školy, můžete využít studentských výhod až do věku 30 let.

Povolený debet pro studenty

Potřebujete řešit dočasný nedostatek financí na Vašem účtu? Sjednejte si debet, je zdarma a umožní Vám přečerpat běžný účet do mínusu, stejně tak jako tomu je u kreditní karty, viz výše. V tomto případě nebudete ani připlácet žádný úrok.

Tak jako všechny služby, i tato má svoji podmínku. Během doby splatnosti musí být alespoň jedenkrát nulový, v lepším případě i kladný zůstatek. Následně lze povolený debet opět čerpat.

Studentská půjčka může být poskytnuta jak studentům středních, vyšších, ale také i vysokých škol. Tyto půjčky poskytují jak bankovní, tak i nebankovní instituce. Dovolte nám menší upozornění, týkající se nebankovních finančních institucí. Tyto instituce mají velice často mnohem větší úroky z úvěru a nastavené vysoké penále v případě, že nejste schopni splácet.

Půjčky bez registru
Sháníte rychle finanční prostředky bez nahlížení do registru dlužníků? Na finančním trhu je několik společností, které nabízejí tuto formu úvěrů, kde si zvolíte vlastní systém splátek, dobu splácení či výši. Půjčky jsou bez ručitele.

Půjčky
Potřebujete peníze na vybavení domácnosti, školné, elektroniku, automobil nebo prostě na dovolenou a nechce se Vám čekat, až ušetříte. Můžete využít možnost půjčky, která bude nastavena přesně podle Vašich potřeb.

Úvěry
Dostali jste se do finančních problémů nebo tísně. Konsolidace několika různých půjček je jedna z možností jak sloučit více půjček do jedné a splácet pouze jednu částku a tím ulevit Vašemu napjatému finančnímu rozpočtu.

Půjčka bez doložení příjmu
Potřebujte půjčit peníze, aniž byste museli žádat o doložení příjmů Vašeho zaměstnavatele? Půjčky bez dokládání o příjmech jsou jednou z možností. Půjčky jsou nabízeny prostřednictvím finančních institucí i bank.

Hotovostní půjčka
Hotovostní půjčka je finanční produkt, při kterém nejsou peníze převáděny na bankovní účet, ale jsou vypláceny podle potřeb v hotovosti. Půjčky jsou určeny pro ty, kteří potřebují peníze co nejrychleji. Výše splátek je na dohodě.

Půjčky pro ženy na MD
Ženy na mateřské jsou skupinou, která nemá pravidelný příjem, proto v případě shánění půjčky je vhodné se zaměřit na půjčky, kde není potřeba dokladovat příjem. Výše splátky je řešena individuálně většinou podle žadatele o půjčku.

Půjčky pro důchodce
Důchodci jsou skupinou, která by si ráda něco pořídila, avšak nemají kompletní finanční prostředky. Na finančním trhu jsou formy půjček určené pro tuto nemalou skupinu. Výše splátky nebo splátkový kalendář je řešen podle klienta.

Půjčky pro nezaměstnané
Dostali jste výpověď v zaměstnání a i přesto byste rádi zažádali o půjčku? I pro Vás jsou na finančním trhu možnosti jak peníze získat. Nejvíce využijte půjčku bez doložení příjmu bez ručitele a nahlížení do registru dlužníků.